Знижка великої потужності двигуна

- Sep 14, 2020-

Надайте знижку потужного двигуна, в житті ми часто будемо використовувати кроковий двигун, у процесі використання ми повинні звертати увагу на що?

1. Кроковий двигун використовується в ситуаціях з низькою швидкістю - швидкість не перевищує 1000 обертів на хвилину (0,9OC, 6666PPS), і його можна використовувати між 1000-3000pps (0,9OC). Його можна змусити працювати в цей час за допомогою редукційного пристрою з високою ефективністю та низьким рівнем шуму.

2. Кроковий двигун не використовує весь ступінчастий стан, а весь ступінчастий стан має велику вібрацію.

3, з історичних причин, лише номінальне значення для напруги 12 в двигуна, що використовує 12 в, інше значення напруги двигуна не є рушійною напругою v, можна вибрати відповідно до приводу напруги руху (пропозиція: 57 байтів приймає постійний струм 24 в і 36 в, 86 byg приймає постійний струм 50 v, 110 byg ВИКОРИСТОВУЄ вищезазначений постійний струм 80 v), 12 вольт, звичайно, крім 12-вольтного постійного напруги драйвер може також керуватися іншим джерелом живлення, але хочеться розглянути підвищення температури.

4. Двигун з великим розміром рами слід вибирати для навантаження з великим моментом інерції.

5, двигун на відносно високій швидкості або великому інерційному навантаженні, як правило, не запускається з робочої швидкості, але використання поступового підйому частоти та прискорення, один двигун без втрати кроку, два можуть зменшити шум і можуть поліпшити точність позиціонування зупинки.

6, висока точність, повинна бути через механічне уповільнення, покращити швидкість двигуна або використовувати високу дрібну фракцію драйвера для вирішення, також можна використовувати 5-фазний двигун, але ціна всієї системи дорожча, виробник менше, слова про його усунення - це непростий жаргон'

7. Двигун не повинен працювати в зоні вібрації. За необхідності це можна вирішити, змінивши напругу, струм або додавши демпфування.

8. Двигун працює нижче 600PPS (0,9 градуса) і повинен працювати від малого струму, великої індуктивності та низької напруги.

9, слід дотримуватися принципу вибору двигуна перед вибором приводу.

TW-57HS

Пара:Знижка двигуна змінного струму Наступний:HC5435 Великий двигун потужності моменту