Китайський будинок великої потужності двигуна

- Sep 08, 2020-

Визначення електричних приладів великої потужності: Як правило, електричні прилади з безпосереднім використанням змінного струму 220 В і більшим за 1200 Вт називаються потужними електричними приладами, щоб розрізнити електричні прилади, які будуть знижені до напруги та перетворені в постійний струм, такі як пральні машини тощо в межах потужних електричних приладів.

Побутові електричні прилади великої потужності: кондиціонер, електричний водонагрівач, піч, індукційна плита, мікрохвильова піч. Водночас побутові електроприлади, яким потрібно використовувати китайські побутові електродвигуни, як правило, безпосередньо використовують потужність змінного струму 220 В і більше 1200 Вт, які називаються електродвигунами великої потужності, щоб розрізнити електричні прилади, що знижують напругу комерційної потужності та перетворюють на постійний струм, такі як пральні машини тощо, в межах потужних електричних приладів. , напруга U=220 В. постійна. Оскільки I=P / U, чим більша загальна потужність P електроприладу, тим більший загальний струм I в ланцюзі. Якщо загальний струм в ланцюзі перевищує безпечне значення, запобіжник легко перегорить. Тому не використовуйте одночасно ряд потужних приладів у сімейному контурі. Розетка високої потужності, від конструкції гнізда до проводки та штекера, відповідає конфігурації 16 ампер (потужність 4000 Вт), може f У той же час він використовує кінетичну енергію технології проти перевантаження, комбінований захист від перевантаження та перемикач живлення, високочутливу реакцію, коли навантаження менше номінального струму навантаження розетки , захист від перевантаження не починається' не запускається, коли поточне навантаження перевищує номінальне навантаження розетки, захист від перевантаження подасть сигнал і через певний час, щоб відключити джерело живлення, завантажуйте швидше, чим вище відключення живлення.

У той же час його функцію захисту від перевантаження можна відновити, натисніть перемикач захисту від перевантаження, щоб відновити нормальний стан, багаторазовий, без заміни запобіжника або запобіжника, простий у використанні, може ефективно захистити електричне обладнання та безпеку сім’ї.

TW-YSYC


Пара:HC5435 Великий двигун потужності моменту Наступний:Китайська фабрика силових двигунів