Двигун великої потужності 220 В

- Sep 05, 2020-

Потужний двигун 220 В має переваги високої ефективності, енергозбереження, низького рівня шуму, малої вібрації, невеликої ваги, надійної роботи, зручної установки та обслуговування тощо.

З метою покращення якості всіх видів механічних та електричних виробів, посилення передпродажного та післяпродажного обслуговування, нехай клієнти будуть впевнені та задоволені, ми зробимо заяву про забезпечення якості.

1. Добросовісно виконуйте відповідні національні стандарти, виробляйте та перевіряйте продукцію в суворій відповідності з технічними вимогами стандартного контракту на товари, і некваліфікована продукція не повинна залишати завод.

2. База вимірювання продукції та інші готові вироби повинні бути зібрані. Після онлайнової налагодження монтажник повинен провести 72-годинне випробування роботи перед здачею випробування: ядерне випробування та випробування на надійність повинні проводитися суворо відповідно до відповідних стандартів, щоб відрегулювати надійність нових та високопродуктивних продуктів. усунути ранні несправності.

3. За нормальних умов продажу вищезазначені товари повинні поставлятися строго за графіком. Функціональні деталі гарантуються протягом трьох місяців і можуть бути доставлені заздалегідь за особливих обставин.

4. Продукція поставляється, а технічна документація повна. Проблеми з якістю продукції, усі три гарантують технічне обслуговування, обслуговування виробу все ще не відповідає заводським вимогам, товар гарантовано повернеться на заміну

1

Пара:Китайська фабрика силових двигунів Наступний:Завод двигунів змінного струму