Розширений електронний мотор блокування

Розширений електронний мотор блокування

Модель: Серія TW-GM12
Класифікація: Шестерня мотор-редуктор
Застосування: Робот, Фризер для волосся, Розділювач волосся, Кучеряве волосся, Електронний замок, Автоматичний клапан, Пульт дистанційного керування, Автомобільний замок, Сталь Safe.etc
Примітки: Мотори можуть бути сконструйовані відповідно до вимог замовника

Чат зараз

Відомості про продукт


1.Введення продукту

Компанія прагне проектувати, виготовляти та продавати більше 100 серій мікромоторних двигунів постійного струму, редукторних двигунів, планетарних редукторних моторів. Цей мотор в даний час є одним з наших найбільш продаваних Motors. В основному діє на невеликі щоденні витратні матеріали, такі як вдосконалені електронні замки, робот, клапан, високоточна insturment.etc

4


2. Опис товару

1) Малий гальмовий двигун, що складається з двигуна постійного струму малої потужності та редуктора (коробки передач) для зниження швидкості обертання редуктора і збільшення крутного моменту для досягнення бажаного ефекту передачі.

2) Коробка зменшення швидкості - це передача передач, яка використовує повністю металеву точну передачу обробки передач, стабільність передачі, низький рівень шуму, використовуючи чотири основні характеристики: низький рівень шуму, великий крутний момент, тривалий термін служби, висока точність.

3) D-подібний вал обробляється і фрезерується, збільшуючи силу тертя, щоб збільшити крутний момент двигуна, що може бути сформульовано у міру необхідності, і два отвори для гвинтів можна зарезервувати для фіксованих положень, з високою установкою, безпечнішою та ін. тривалий.

 

3.Продукт застосування

Електричні машини широко використовуються в роботах, масажних машинах, побутовій техніці, медичному обладнанні, автоматичному обміні (велосипед, зарядний скарб) тощо, у всіх автоматизованих серіях продуктів.

0

 

 

4. Деталі про виробництво

Ви можете надати ваші конкретні вимоги, такі як: напруга, швидкість, розміри та необхідний крутний момент, щоб зв’язатися зі мною, ми будемо служити вам від усієї душі!

 

5. Кваліфікація продукту

Сертифікат: CCC.ROHS.CE.UL.Etc

 

6. Обслуговування товарів

Щоб "хотіти бути перед покупцями" як мета, ми сподіваємося завоювати кращий ринок вашої продукції! Ми будемо продовжувати оптимізувати ринок, постійно модернізуючи різні апаратні засоби та рівень виробничого процесу, щоб забезпечити задоволення клієнтів; наздоганяють однолітків і прагнуть стати одним з найкращих виробників автомобілів у Китаї.

 

7. FAQ

1. Чи можете ви зробити коробку передач, яка відповідає вимогам замовника?

Так. У нас є команда проектування та розробки та чудовий інженер, кожен з багаторічним досвідом.

2. Чи надаєте ви зразки?

Так. Наша компанія може надати зразки для вас, відповідно до необхідних вами специфікацій коробки передач, час доставки становить приблизно 5-15 днів.

3. Як воно доставляється нам?

Ми надішлемо вам товар відповідно до вашого рахунку DHL або UPS або FedEx.

4. Як оплатити?

Ми приймаємо вашу плату за зразок заздалегідь. Крім того, у нас є різні банківські рахунки для отримання грошей, наприклад, оплата, здійснена Paypal та West Unition валютою в доларах США або юанях.

 

Компанія володіє чудовими можливостями НДДКР, хорошою підтримкою технологій виробництва, суворою системою контролю якості, швидкою доставкою та хорошим передпродажним обслуговуванням. Ми підкреслюємо дбайливе ставлення до нашої роботи, звертаючи увагу на кожне посилання в процесі роботи з клієнтами, не тільки виробництво, але й послуги з відстеження транспорту та післяпродажного обслуговування, і користуємось хорошою репутацією серед користувачів. Продукція експортується в Європу, Америку, Південно-Східну Азію, Південну Корею, Японію, Гонконг, Тайвань та внутрішній ринок.


Hot Tags: передовий електронний мотор блокування, Китай, виробники, постачальники, фабрика, оптовий продаж, підганяти, котирування, знижка, ціна, купити, дешево
Пара:Ні Наступний:Mini першого курсу 12fn20 4.5V 3V 6 в 12V Geared двигун постійного току для блокування дверей, проектор, робот

Розслідування

You Might Also Like